UNOX VALF 2021 ISK-SODEX FUARI'NDA!

Bu yıl ISK-SODEX Fuarı’nda biz de vardık. Endüstriyel alanda ürettiğimiz çözümlerle birlikte biz de standımızda yerimizi aldık.

ISK-SODEX Fuar’ı HVAC&R, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri üzerine düzenlenen bir etkinliktir. Sektörünün önde gelen fuarlarından biri olan ISK-SODEX Fuar’ı 2021 yılında TÜYAP KONGRE ve FUAR MERKEZİ’nde bir çok firmanın katılımıyla gerçekleşmiştir.

UNOX VALF de endüstriyel alanda ürettiği çözümlerle ve birbirinden donanımlı mühendisleriyle birlikte stantlarında yerini aldı. Bir çok ürün grubundan oluşan UNOX VALF standının değerli mühendisleri ve satış ekibi standı ziyaret eden müşterileri büyük bir ilgiyle karşıladı.

Türkiye’den ve yurtdışından bir çok müşteri tarafından ziyaret edilen stant müşterilerin ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm üretme konusunda büyük ilgi gördü . Ana ürün gruplarında yer alan kontrol vanaları, kondenstoplar, aktüatörler ve solenoid vafler müşterilerin sorunlarına çözüm ortağı olma yolunda büyük bir rol oynadı.

Fuar süresince standında UNOX VALF tanıtım filmi gösterilirken, standı ziyaret eden misafirlerine çalışmalarını daha iyi görmeleri adına ürün kataloğu ve tanıtım broşürü hediye etti. UNOX VALF standı misafirlere gösterdiği samimi ilgiyle ve ikramlarıyla ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırladı.

 

UNOX VALF – İÇTEN BİR TEŞEKKÜR

Endüstriyel sektörün en büyük organizasyonlarından olan ISK-SOX Fuarı’nda sizlerle bir arada olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyduk.

Fuar boyunca standımızda bizi ziyaret edip ürünlerimizle ilgilenen, sektörel faaliyetlerimizi dinleyen ve heyecanımızı bizlerle paylaşan siz değerli ziyaretçilerimize gönülden teşekkür ederiz.

Bir sonraki ISK-SODEX Fuarı’nda tekrar bir araya gelmek dileğiyle…