UNOX VALF KTM 2022 FUARI'NDA

Bu yıl KTM 2022 Fuarı’nda biz de vardık. Endüstriyel alanda ürettiğimiz çözümlerle birlikte biz de standımızda yerimizi aldık.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası KMTSO ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde; İTHİB ana sponsorluğunda ve KOSGEB’in desteğinde Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makine Fuarı KTM 2022’nin dokuzuncu edisyonu 03-05 Kasım tarihlerinde KAFUM Fuar Merkezi’nde yerli ve uluslararası ziyaretçi ve katılımcıların yer almasıyla gerçekleştirilecek.

2014’den beri düzenlenen fuar, tekstil ve hazır giyim üretim zincirinin yanı sıra ham maddeleri de vitrine çıkarıyor. Gerçekleştirdiği organizasyonlarla sektörde adından başarıyla söz ettiren ECR Fuarcılık tarafından dokuzuncu kez düzenlenen KTM 2022, ulusal ve uluslararası birçok katılımcı ve ziyaretçiyi bir kez daha Kahramanmaraş’ta ağırlamaya hazırlanıyor.

UNOX VALF de endüstriyel alanda ürettiği çözümlerle ve birbirinden donanımlı mühendisleriyle birlikte stantlarında yerini aldı. Bir çok ürün grubundan oluşan UNOX VALF standının değerli mühendisleri ve satış ekibi standı ziyaret eden müşterileri büyük bir ilgiyle karşıladı.

Türkiye’den ve yurtdışından bir çok müşteri tarafından ziyaret edilen stant müşterilerin ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm üretme konusunda büyük ilgi gördü . Ana ürün gruplarında yer alan kontrol vanaları, kondenstoplar, aktüatörler ve solenoid vafler müşterilerin sorunlarına çözüm ortağı olma yolunda büyük bir rol oynadı.

Fuar süresince standında UNOX VALF tanıtım filmi gösterilirken, standı ziyaret eden misafirlerine çalışmalarını daha iyi görmeleri adına ürün kataloğu ve tanıtım broşürü hediye etti. UNOX VALF standı misafirlere gösterdiği samimi ilgiyle ve ikramlarıyla ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırladı.

UNOX VALF – İÇTEN BİR TEŞEKKÜR

Endüstriyel sektörün en büyük organizasyonlarından olan KTM Fuarı’nda sizlerle bir arada olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyduk.

Fuar boyunca standımızda bizi ziyaret edip ürünlerimizle ilgilenen, sektörel faaliyetlerimizi dinleyen ve heyecanımızı bizlerle paylaşan siz değerli ziyaretçilerimize gönülden teşekkür ederiz.

Bir sonraki KTM Fuarı’nda tekrar bir araya gelmek dileğiyle…