UNOX VALF IFAT 2022 FUARI'NDA

Bu yıl IFAT Münih 2022 Uluslararası Çevre Fuarı’nda biz de vardık. Endüstriyel alanda ürettiğimiz çözümlerle birlikte biz de standımızda yerimizi aldık.

IFAT Münih 2022 Uluslararası Çevre Fuarı Atık Kullanımı, Atık Yönetimi, Kanalizasyon Suyu Teknolojisi, Enerji Geri Kazanımı, Su Koruma, Kanal Yapımı, Kanalizasyon, Çamur Arıtma, Belediye Hizmetleri, Belediye Araçları, Belediye Mühendisliği, Hava Arıtma, Deniz Suyu Tuzdan Arındırma Tesisleri, Ölçüm Sistemleri, Pompalar, Geri Dönüşüm, Düzenleme Ve Kontrol Teknolojisi, Yol Temizliği ve Hizmetleri, Çevre Mühendisliği, Su Arıtma ve Su Çıkarma, Su Teknolojisi ve Su Temini, Kaynak Geri Kazanım Tesisleri, Endüstriyel Sağlık ve Güvenlik gibi sektörler üzerine düzenlenen bir etkinliktir. Sektörünün önde gelen fuarlarından biri olan IFAT Fuar’ı 30 Mayıs / 03 Haziran 2022 tarihlerinde Münih / ALMANYA’ da bir çok firmanın katılımıyla gerçekleşmiştir.

UNOX VALF de endüstriyel alanda ürettiği çözümlerle ve birbirinden donanımlı mühendisleriyle birlikte stantlarında yerini aldı. Bir çok ürün grubundan oluşan UNOX VALF standının değerli mühendisleri ve satış ekibi standı ziyaret eden müşterileri büyük bir ilgiyle karşıladı.

Dünyanın dört yanındaki farklı ülkelerden bir çok müşteri tarafından ziyaret edilen stand, müşterilerin ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm üretme konusunda büyük ilgi gördü . Ana ürün gruplarında yer alan kontrol vanaları, kondenstoplar, aktüatörler ve solenoid vafler müşterilerin sorunlarına çözüm ortağı olma yolunda büyük bir rol oynadı.

Fuar süresince standında UNOX VALF tanıtım filmi gösterilirken, standı ziyaret eden misafirlerine çalışmalarını daha iyi görmeleri adına ürün kataloğu ve tanıtım broşürü hediye etti. UNOX VALF standı misafirlere gösterdiği samimi ilgiyle ve ikramlarıyla ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırladı.

UNOX VALF – İÇTEN BİR TEŞEKKÜR

Endüstriyel sektörün en büyük organizasyonlarından olan IFAT Fuarı’nda sizlerle bir arada olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyduk.

Fuar boyunca standımızda bizi ziyaret edip ürünlerimizle ilgilenen, sektörel faaliyetlerimizi dinleyen ve heyecanımızı bizlerle paylaşan siz değerli ziyaretçilerimize gönülden teşekkür ederiz.

Bir sonraki IFAT Fuarı’nda tekrar bir araya gelmek dileğiyle…