UNOX, 1992 yılında İmes Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlamış ve müşteri odaklı, kalite ve doğru ürün hizmetini bir arada sunmaya devam etmektedir. İmalata başladığımız ilk günden itibaren özverili çalışmalarımız ile başta solenoid vanalar ve aktüatörler olmak üzere birçok üründe ciddi deneyimler kazanmış ve üretim kabiliyetlerimize kondenstop ve kontrol vanalarını da ekleyerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Dünyanın birçok yerindeki müşterilerimize değişen ve gelişen piyasa şartlarında tamamlayıcı ürün grupları ile endüstriyel tesisat kullanıcıları için güvenli çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

UNOX, aynı zamanda basınç kontrolünden, akış ve seviye sıcaklık kontrolüne, sivil otomasyondan klima, havalandırma ve hatta havanın işlenmesine kadar birçok alanda uzmanlık geliştirmiş bir İtalyan şirketi olan Fantini Cosmi’nin de Türkiye’deki temsilciğini yapmaktadır.

Yüksek üretim kapasiteli firmamız; konusunda uzman teknik personeli ve idari kadrosu ile var gücüyle ülkesine değer katmak için gayret göstermekte ve müşterilerine sürdürülebilir, uzun ömürlü, az bakım maliyeti gerektiren ürünler sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

İNOVASYON

İnovasyon vizyonumuz, yenilikçi uygulamalar ile fark yaratarak tüm paydaşlarına değer katan sürdürülebilir İnovasyon kültürünü oluşturmak ve geleceğe hazırlanmaktır.

ŞEFFAF

Şirketin hedefleri ve çalışanların hareketleri doğrultusunda, daha bilinçli ve sürdürülebilir operasyonlara imza atmak adına şeffaflığımızı daima koruyoruz.

GÜVENİLİR

UNOX VALF olarak 1996'dan beri kaliteli imalatı ve güçlü referansları ile müşterilerimize güven inşa etmekteyiz.     

 

                              

SORUMLULUK

Daha geniş çaplı kurumsal sorumluluk yönetimimizin bir parçası olarak, hedefler belirliyor ve paydaşların ne ölçüde sorumlu hareket ettiğine ilişkin görüşlerini takip ediyor ve rapor ediyoruz.

LİDERLİK

Uzun ve zorlu bir süreç olan sürdürülebilirlik yolunda gerekli cesur adımları atmamızı sağlayarak, liderliğimizi pekiştirecek en güçlü motivasyon kaynağı olmaya devam edeceğiz. 

ADİL

Unox Valf bünyesinde bulunan çalışanlara, müşterilere ve paydaşlara olan görevlerimizi adil bir yaklaşımla gerçekleştirerek imajımızı korumaya devam ediyoruz.

MUTLU MÜŞTERİ
0 +
ÇALIŞAN
0 +
ÜLKEYE İHRACAT
0 +
YILLIK TECRÜBE
0